Poli Timișoara a scos un rezultat bun la Ovidiu, 1-1 cu Viitorul Constanța – campioana în exercițiu a României. Cazarea echipei alb-violete a avut loc în Constanța, iar banii pentru acest serviciu au fost achitați de Radu Birlică, vicepreședintele clubului bănățean. Poli Timișoara a reușit un rezultat pozitiv în cadrul […]
Etichetă: viitorul constanta
Ionuț Popa vrea ca Poli să demonstreze că e ”aproape” de campioana Viitorul. Ca valoare!
Poli Timișoara se pregătește să dea piept cu campioana la zi a Ligii I, Viitorul Constanța. Echipa antrenată de Gică Hagi este văzută ca un adversar foarte dificil de Ionuț Popa, antrenorul bănățenilor, însă acesta speră ca elevii săi să facă un joc plăcut și să producă o surpriză frumoasă […]

























