Eveniment

Două persoane prinse sub un mal de pământ

ISU Timiș – ora 19:40, a fost solicitat să intervină pentru degajarea a două persoane surprinse de o surpare de pământ, între localitățile Rudicica și Urseni.

La fața locului s-au deplasat de urgență 2 autospeciale de stingere, o autospecială de descarcerare, camion cu containerul multirisc, 2 ofițeri și 20 de subofițeri.

Se lucrează pentru extragerea victimelor.
Misiunea este în dinamică.
Revenim cu detalii.

Leave a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

*