Medicul Valeriu Gheorghiță a declarat că, începând din data de 7 mai, persoanele de peste 60 de ani nu vor mai avea nevoie de programare la centrele de vaccinare în zilele de sâmbătă, duminică și luni. „Începând de vineri, 7 mai, ne propunem sa avem următoarea modalitate de prezentare la […]
Etichetă: valeriu gheorghita
Alin Nica, prezent la deschiderea centrului non-stop de vaccinare de la Spitalul Județean
Liderul administrației județene, Alin Nica, a participat marți dimineață la deschiderea primului centru de vaccinare non-stop din România, la Spitalul Județean Timișoara. „Aseară am purtat o discuție cu coordonatorul național al campaniei de vaccinare, domnul Valeriu Gheorghiță, și m-a asigurat de sprijinul lui pentru implicarea medicilor de familie în campania […]

























