Primăriile din Timiș vor primi în plus de la bugetul de stat, față de sumele anunțate inițial. Este vorba despre peste 66 de milioane lei din cotele defalcate din TVA. Anunțul a fost făcut azi de senatorul PNL Timiș, Alina Gorghiu, în cadrul unei conferințe de presă online. “Partidul Național […]
























