Apa cu noroi a pătruns duminică seara în numeroase curţi, pivniţe, dar şi în casele oamenilor, acoperind totul cu un strat gros de noroi. Pentru a evacua apa din gospodării, autorităţile locale din Glimboca au cerut ajutorul pompierilor militari. Detaşamentul Caransebeş al Inspectoratului pentru Situatii de Urgente a intervenit rapid. […]
























