Finanţare europeană pentru reabilitarea termică a blocurilor din Timișoara. Municipalitatea continuă demersul pentru reabilitarea termică a zeci de imobile. Până la sfârșitul lunii februarie vor fi depuse proiecte de reabilitare termică din fonduri europene pentru 19 blocuri din oraș. Anunțul a fost făcut azi de către edilul Nicolae Robu. Trei […]
























