Municipalitatea pregătește o hotărâre de Consiliu Local prin care să îi oblige pe proprietarii de clădiri în paragină că până când își reabilitează imobilul să pună plasă de protecție pe clădiri. În acest fel se evită o tragedie. Anunțul a fost făcut azi de primarul Nicolae Robu. “Pe ordinea de zi a comisiilor […]
























