Pacienţii internaţi în aceste zile la Spitalul Clinic Municipal de Urgență Timișoara au parte de un meniu special cu prilejul sărbătorilor Pascale. Acesta este adaptat totuşi patologiilor pentru care se află sub supraveghere și nu vor lipsi tradiţionalele sarmale cu mămăliguţă, friptura sau cozonacul și oul roșu. Este preconizat un […]
























