Poli Timișoara a reușit să-și păstreze poziția a cincea în clasamentului play-out-ului Ligii I de fotbal, după ce a remizat, scor 1-1, la Mediaș, cu Gaz Metan. Alb-violeții conduși de pe banca tehnică de Leo Grozavu au obținut un punct pe terenul celor de la Gaz Metan Mediaș, la capătul […]
























