Poliţiştii de frontieră timişeni au depistat, în zona de competenţă, doi cetăţeni din Albania care au încercat să treacă ilegal frontiera din Serbia în România, pe jos. În data de 04 februarie, în jurul orei 03.00, poliţiştii de frontieră din cadrul Sectorului Poliţiei de Frontieră Moraviţa, judeţul Timiş, au declanșat […]
























