Polițiștii locali din cadrul Serviciului Protecția Mediului au continuat în aceste zile acțiunile pentru identificarea și luarea măsurilor legale în cazul proprietarilor de terenuri din Timișoara care nu și-au întreținut terenurile deținute, nu le-au cosit de buruieni pentru a preveni apariția plantelor alergene. După cum se știe deja, una din […]
























