Veste bună! În această dimineață a sosit prima șalupă a Poliției Locale Timișoara, care va patrula pe canalul Bega. Zeci de mașini noi vor intra în posesia polițiștilor. Consilierii locali au aprobat luna trecută un proiect privind normativul de cheltuieli pentru dotarea instituției cu mai multe vehicule. Astfel, este vorba […]
























