Primăria Municipiului Timișoara, împreună cu Inspectoratul pentru Situații de Urgență și Inspectoratul Școlar Timiș, au organizat, în decursul anului școlar 2023-2024, cursuri de prim ajutor pentru elevii din școlile timișorene. Nu mai puțin de 6.900 de elevi și profesori, din 230 de clase și 23 de școli și licee au […]
























