UVT Agroland Timișoara și coordonatoarea Diana Balintoni se despart! Cele două părți au convenit de comun acord să nu prelungească înțelegerea care a expirat la 31 mai 2018. Diana Balintoni a fost căpitanul formației de pe Bega în ultimele două sezoane, în care ”Agro” a reușit promovarea în prima ligă […]
























