Festivalul Înghețatei Bune ajunge la cea de-a treia ediție și are loc între 26 și 28 iunie 2026, la Muzeul Satului Bănățean din Timișoara. Evenimentul caritabil, organizat de Asociația Inima Îți Vorbește, este susținut de Consiliul Județean Timiș și strânge fonduri pentru Casa InimiiLor, un viitor centru terapeutic, educațional și […]
























