Ministrul Educației, Daniel David participă mâine, 16 octombrie, la Timișoara la GALA INOVAȚIEI ȘI PERFORMANȚEI ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL DUAL.
El va fi prezent și va vorbi de la ora 13:00 în cadrul evenimentului desfășurat în sala Multifuncțională a Consiliului Județean Timiș.
Întreg evenimentul va fi transmis LIVE și pe pagina de Facebook a organizatorilor: https://www.facebook.com/handsacrossromania.























