Educație

Ministrul Educației, Daniel David, vine la Timișoara

Ministrul Educației, Daniel David participă mâine, 16 octombrie, la Timișoara la GALA INOVAȚIEI ȘI PERFORMANȚEI ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL DUAL.

El va fi prezent și va vorbi de la ora 13:00 în cadrul evenimentului desfășurat în sala Multifuncțională a Consiliului Județean Timiș.

Întreg evenimentul va fi transmis LIVE și pe pagina de Facebook a organizatorilor: https://www.facebook.com/handsacrossromania.

Leave a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

*