Show exploziv, play-list-uri inteligente și multă voie bună, pe ritmuri de disco! Așa a fost atmosfera weekendul trecut la Vineri 15, la Timișoara.
DJ CONTE a făcut un show incendiar, care a purtat publicul prin toate emoțiile, de la nostalgie la exuberanță, anii tinereții și fiorii primei iubiri. Un spectacol unic de sunet, lumini, culoare, energie… Totul asezonat cu cele mai frumoase dansatoare.
Tributar perioadei de aur a muzicii disco, DJ CONTE a câștigat publicul recreând cu succes atmosfera anilor ‘80-‘90, cu mix-uri pline de energie și show-uri unice în România.


































