Utile

RETIM spală pubelele pe mai multe străzi din Timișoara, Săcălaz și Ghiroda

RETIM spală pubelele pe mai multe străzi din Timișoara, Săcălaz și Ghiroda

În perioada 11-16 octombrie, RETIM spală pubelele pentru colectarea deșeurilor reziduale de către operatorul de salubrizare în localitățile: Timișoara, Săcălaz și Ghiroda.

Programul este următorul:

Luni, 11 octombrie – Străzile DR. IOAN MUREŞAN 1-109, 2-110, SEPIA, VIŞINULUI, COSMINULUI (Rebreanu – Ioan Muresan), SALCÂMILOR (Ioan Muresan – Rebreanu), DRUBETA 1-59, 2-60 (Independenţei – Lidia), CALEA MARTIRILOR 1989 13-37, MARTIR CLAUDIU VÂRCUȘ, MARTIR MARIUS CIOPEC, BD. LIVIU REBREANU 4-142 (Hebe – Martirilor).

Marți, 12 octombrie – Străzile INTRAREA AUREL TURCU, SABINELOR, ONOAREI, VIITORULUI, AVIATORILOR, SATU MARE, ENERGIEI, SUBULEASA, ZEFIRULUI, SĂLAJ, SOVATA, BAIA, MUNTELE MIC, TÂRGU MUREȘ, CÂMPULUI, EFTA BOTOCA, ION CRISTOREANU, MARIANA DRĂGHICESCU, GARABET IBRĂILEANU, LIVIU TEMPEA, AURELIA FĂTU RĂDUȚU, VASILE CREȚU, CALEA MOȘNIȚEI, VEGA, URANUS, CORNEL GROFSOREANU, CĂLIN NEMEȘ, INTRAREA CONSTANTIN NOICA, NICOLAE LABIȘ, OCTAVIAN GOGA, MUSICESCU 1-43, 2-28 (Șagului – Hebe). ,CONSTANTIN BRÂNCOVEANU 97-163, 84-172, (Rebreanu – Emile Zola)”, EMILE ZOLA 1-19, 2-20 (C-tin Brâncoveanu – Victor Hugo), MAREŞAL ALEXANDRU AVERESCU 1-3A, 2-32, (Rebreanu – Miloia), PANSELELOR, MUREŞ 23-59, 18-54 (Hebe – Ioachim Miloia), IOACHIM MILOIA, GAVRIL MUSICESCU 43-53, 30-68 (Miloia – Hebe), LETEA, ARIADNA, CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, GHEORGHE COTOŞMAN, CALEA ŞAGULUI 57-191 (firme), BUJORILOR (blocuri).

Miercuri, 13 octombrie – Străzile VICTOR HUGO, ALUNIŞ, APICULTORILOR, ANTON PAVLOVICI CEHOV, MUNCITORILOR, ANUL 1848, MARTIR ION CIORDAŞ 1918, IVAN PETROVICI PAVLOV, VÂNĂTORILOR, WILLIAM SHAKESPEARE, PROGRESUL, DIMINEŢII.

Vineri, 15 octombrie – Străzile ION POP REŢEGANU, APRODUL MOVILĂ 11- 35, 10-34 (Haşdeu – Ioan Negulici), FRAŢII BUZEŞTI 12-28, 9-27 (Haşdeu – Banu Mărăcine), ŢEBEA, COSTINEŞTI, MARTIR COLONEL IOAN UŢĂ, DUMITRU ŢICHINDEAL, GHIOCEILOR, MĂSLINULUI, CIOBANULUI, ALEXANDRU LĂPUŞNEANU 1-11, 2-8, (Bogdăneştilor – Alecu Russo), BÂRZAVA 1-17, 2-12 (Bogdăneştilor – Dunărea), ORHEI, LISABONA, COSMONAUŢILOR, VIDIN, VERONICA MICLE

LUPENI, ALECU RUSSO, DUNĂREA, BOGDĂNEŞTILOR 41-183, 34-150A (Cetăţii – Barierei), ZORILE, ION NEGULICI, ZALĂU, DAN CĂPITAN, BANU MĂRĂCINE.

Rural Zona 1 Timiș

Joi, 14 octombrie SĂCĂLAZ – Străzile a II-a, a III-a, UNITATEA MILITARĂ(pavilioane), a V-a, a VI-a, PRINCIPALĂ.

Sâmbătă, 16 octombrie, GHIRODA – Străzile BUCEGI, BUSTENI, CAMPIEI, CEAHLAU, CERBULUI, COMARNIC, HERCULANE, IALOMITA, MUNTENIA, OITUZ, PADIS, PARANG, PIATRA CRAIULUI, PIETRELE DOAMNEI, PLOPILOR, PREDEAL, RARAU, RETEZAT, SEMENIC, SINAIA, VALISOARA, VICTORIA.

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

*