Din păcate, mai mulți angajați ai Primăriei Giarmata au fost infectați cu coronavirus și se află în izolare. Pentru a elimina orice riscuri pentru cetățeni, s-a luat decizia suspendării activității cu publicul până în data de 08.01.2021, au anunțat, luni, reprezentanții instituției.
























