Administrație

Robu anunţă program restricționat al mijloacelor de transport public

Începând din data de 19 martie, mijloacele de transport public vor circula după cum urmează:

  • în intervalele:

4.00-9.00 și 15.30-18.30 -cu program normal

  • în afara intervalelor 4.00-9.00 și 15.30-18.30 -o dată la jumătate de oră

„Cetățenii sunt rugați ca în această perioadă de pandemie, să-și minimizeze ieșirile în oraș și implicit călătoriile cu mijloacele de transport public, renunțând la orice ieșire neimportantă, la orice ieșire care poate fi amânată”, a anunţat, miercuri, primarul Nicolae Robu.

Leave a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

*