Începând cu data de 15 ianuarie, programul de circulație al autobuzelor de pe linia 46 (Muzeul Satului – Bastion) se prelungește până după ora 23:00. Vor fi trei ture în plus, a anunţat, marţi, STPT, ultima plecare de la Muzeul Satului fiind la ora 23:20.