Cu mic, cu mare, 25 de angajaţi ai STPT, împreună cu colegi din cadrul Primăriei Timişoara, au pedalat, preţ de câteva zeci de minute, prin Timişoara, şi au putut admira oraşul de pe biciclete. „Timişoara este primul oraş din România care a introdus transportul cu bicicleta ca subsistem al transportului […]
























