Începând de joi după-amiază, computerul tomograf al Spitalului de Boli Infecțioase și Pneumoftiziologie „Dr. Victor Babeș” din Timișoara va fi repus în funcțiune. Piesa din cauza căreia aparatul s-a oprit a fost înlocuită, astfel încât investigațiile imagistice vor fi reluate. „Am reușit să aducem piesa în timp record. Aseară a […]
























