Astăzi, în cadrul Comitetului Județean pentru Situații de Urgență Timiș, s-a pus în discuție propunerea DSP, avizata de INSP de prelungire a măsurii carantinării zonale a municipiului Timișoara și comunelor Dumbrăvița, Giroc, Ghiroda și Moșnița Nouă. După analiza atentă a tuturor datelor primite din partea Direcției de Sănătate Publică Timiș […]
























