În Punctul de Trecere a Frontierei Stamora-Moravița, județul Timiș, s-a prezentat, joi noaptea, la controlul de frontieră, pentru a intra în România, cu un automarfar marca Volvo, înmatriculat în Serbia, cetăţeanul sârb H.V., în vârstă de 36 de ani. La controlul de frontieră, persoana în cauză a declarat că nu […]
























