Primarul Nicolae Robu a dat asigurări, luni, că poarta de intrare în oraş situată pe Calea Lugojului, care s-a desprins la vijelie şi a luat viaţa unui tânăr şofer, a fost reabilitată în condiţii legale. Iată ce a scris pe pagina sa de socializare: „1. Acea poartă a fost construită […]
























