În luna martie, „Plantăm fapte bune în România” deschide seria acţiunilor de primăvară la nivel național. „Perioada iernii a adus precipitațiile mult dorite, atât sub formă de ninsoare, cât și sub formă de ploaie, ceea ce face ca, acțiunea amânată în toamnă, din cauza secetei solului, să fie posibilă în […]
Etichetă: Plantăm fapte bune în România!
Foto: Jandarmii din Timișoara, voluntari într-o acțiune de împădurire lângă Sânmihaiu Român
Jandarmi din cadrul Grupării Mobile Timişoara ap participan în acest weekend la o acțiune de plantare de copaci în zona localității timișene Sânmihaiu Român. Acțiunea a avut loc și la nivel național și s-a desfășutay sub sloganul ”Plantăm fapte bune în România!”. Jandarmii timișoreni care fac parte din Gruparea Mobilă […]

























