Medicul Valeriu Gheorghiță a declarat că, începând din data de 7 mai, persoanele de peste 60 de ani nu vor mai avea nevoie de programare la centrele de vaccinare în zilele de sâmbătă, duminică și luni. „Începând de vineri, 7 mai, ne propunem sa avem următoarea modalitate de prezentare la […]
























