Magdalena Nicoară, în prezent director al Direcției de Dezvoltare din Primăria Timișoara, a câștigat concursul pentru funcția de director al Direcției de Urbanism. Magdalena Nicoară, de profesie inginer, și-a început cariera în Primăria Timișoara în 1993 și are o experiență de 21 de ani în administrație publică și un master […]
























