Etichetă: în baza Legii nr. 112/1995

Administrație

90 de hectare de teren urmează să intre în posesia celor care stau în locuințe dobândite în baza Legii 112

Primăria Municipiului Timișoara poate intensifica procesarea dosarelor pentru obținerea, în mod gratuit, a terenului de sub locuințele dobândite în baza Legii nr. 112/1995  și a anexelor gospodărești, inclusiv curțile și grădinile din jurul construcțiilor. În perioada imediat următoare, Primăria Municipiului Timișoara va trimite 48 de dosare soluționate de Comisia municipală […]