Echipaje mixte de polițiști locali și jandarmi se află din nou în misiune prin mijloacele de transport în comun din Timișoara. Oamenii legii au ca scop prevenirea furturilor și a faptelor contravenționale. Polițiștii locali din cadrul Biroului Transport Urban acționează din nou în această săptămână, în mijloacele de transport în […]
























