Timișoara se pregătește să redevină gazda gimnasticii artistice pentru junioare, printr-un parteneriat între municipalitate și Federația Română de Gimnastică. Un proiect de hotărâre privind organizarea Campionatului Național Individual și pe Echipe al Junioarelor III și II- Etapa I, va fi supus votului în următoarea ședință de Consiliu Local. Competiția, programată […]
























