Elevii din Timiș care au obținut media 10 la examenele de Evaluare Națională și Bacalaureat 2022 au fost astăzi răsplătiți pentru meritele lor! La sediul Inspectoratului Școlar Județean Timiș a avut loc premierea acestora. Elevilor, însoțiți de părinți și profesorii lor, li s-au înmânat sumele de bani alocate lor de […]
























