Polițiștii locali aflați în patrulare au depistat luni seara, în jurul orei 21.00, un tânăr de 22 de ani, din Maroc, care a deteriorat materioalul dendrofloricol, rupând mai multe flori din jardinierele amplasate pe Podul Michelangelo. Bărbatul a fost sancționat cu amendă de 2.500 de lei, fapta fiind prevăzută de […]
























