Continuă desființarea mai multor construcții ridicate ilegal pe domeniul public, date în concesiune pe strada Lacului nr. 1 din Timișoara. „Societatea Casa Matteo a sfidat în mod repetat legea: după ce a fost sancționată cu amenzi de peste 13.000 de lei și după ce o primă dispoziție de desființare a […]
























