Polițiștii locali din cadrul Serviciului Protecția Mediului efectuează permanent verificări în cazul deținătorilor de terenuri din Timișoara pentru a stabili dacă aceștia le salubrizează, le cosesc și le împrejmuiesc, cu atât mai mult cu cât în perioada de vară vegetația crește din abundență, iar în aproximativ două luni își va […]
























