S-a încheiat procesul de selecție a reprezentanților primarului în Consiliile de Administrație din grădinițe, școli generale și licee publice din subordinea primăriei. În luna februarie a fost lansat apelul către cetățeni și s-au înscris 165 de persoane, oameni interesați de calitatea invățământului în Timișoara. “Pentru a evita conflictele de interese […]
























