Primăria Municipiului Timișoara sprijină inițiativa Spitalului de Copii „Louis Țurcanu” de a înființa un Centru de Sănătate Mintală și Prevenirea Adicțiilor pentru copii, adolescenți și adulți. Municipalitatea va pune la dispoziția spitalului o clădire din patrimoniul orașului pentru amenajarea și funcționarea acestui centru. Pentru a susține acest demers, Primăria Timișoara […]
























