Poliția Locală Timișoara pune, începând de luni, 2 martie, la dispoziția cetățenilor orașului un biroul mobil care se va afla în cartierele Timișoarei, în funcție de situația operativă și de necesitățile sesizate sau constatate în teren. Astfel, începând de luni, biroul mobil se va afla, timp de o săptămână, în […]
























