Miercuri, 28 ianuarie, între orele 8-16 se va întrerupe furnizarea apei în Balinț și Bodo pentru lucrări de spălare a rețelei de distribuție și a bazinelor de înmagazinare. Lucrările de spălare urmăresc să asigure o calitate corespunzătoare a apei potabile și sunt o parte a activității desfășurate de Aquatim în […]
























