Autoturismul viceprimarului Timișoarei, Cosmin Tabără a fost vandalizat. Acesta era parcat chiar în fata locuinței sale. Hoții nu au furat nimic din interiorul mașinii, ci au lasat un mesaj scris pe portieră: „Fără respect”. “În cursul acestei zile, 25 ianuarie, la nivelul Poliției Municipiului Timișoara a fost înregistrată o sesizare, […]
























