Peste 10.000 de români au fost amendați în 24 de ore, pentru că nu au respectat regulile de distanțare și conviețuire în contextul epidemic. Amenzi au fost date și pentru aproape 2.300 de operatori economici. Angajații Ministerului Afacerilor Interne, Ministerului Sănătății, Ministerului Muncii și Protecției Sociale, Ministerului Transporturilor, Infrastructurii și […]
























