Șase noi paturi ATI sunt funcționale la Spitalul Municipal din Timișoara începând de joi, 18 martie. Funcționalizarea noilor paturi ATI vine în contextul în care, de săptămâni bune, în secțiile de Terapie Intensivă din municipiu nu mai există niciun loc liber pentru bolnavii din Timișoara și Timiș infectați cu COVID-19 […]
























