Studenţii din Liga AC a Facultăţii de Automatică şi Calculatoare a Universităţii Politehnica Timişoara organizează prezentări de roboţi şi tot felul de alte device-uri, susţinute atât de studenţi, cât şi de reprezentanţi ai unor firme în domeniu. Totul va avea loc în 23 – 24 noiembrie, între orele 12 – […]
























