O fată de 17 ani a murit la Spitalul „Louis Țurcanu” din Timișoara. Luni dimineață, polițiștii Secției 1 Urbane Timișoara au fost sesizați de un cadru medical cu privire la decesul unei fete, în vârstă de 17 ani, internată la Spitalul „Louis Țurcanu” de duminică și prezenta o stare de […]
























