Centrul eparhial al Arhiepiscopiei Timișoarei a transmis un mesaj de felicitare cu prilejul împlinirii a 11 ani de la întronizarea Înaltpreasfințitului Părinte Ioan în demnitatea de Arhiepiscop al Timișoarei și Mitropolit al Banatului. În mesaj se evidențiază recunoștința și aprecierea pentru activitatea pastorală, culturală și filantropică desfășurată de ierarh de-a […]
























