Aproximativ 10 milioane de lei au fost furate de la Poșta Mare din Timișoara. Hoții au fugit cu sacii cu bani, cu polițiștii pe urme! A fost urmărire ca în filme. Totul s-a petrecut noaptea trecută, pe 31 mai 2025, când poliţiştii Biroului Drumuri Naționale și Europene din cadrul Serviciului […]
























