Primăria Timișoara informează că în perioada 14-16 iunie, strada Gheorghe Adam va fi închisă, în vederea așternerii stratului de uzură.
Astfel, tronsonul cuprins între str. Avram Imbroane și str. Gheorghe Adam nu va fi deschisă circulației rutiere. Reluarea circulației pe tronsonul sus menționat se va face din data de 16 iunie, de la ora 7:00.























