Eveniment

Șofer de 19 ani, depistat drogat la volan în Timișoara

Joi, în jurul orei 04:50, polițiștii Serviciului Rutier Timiș au oprit pentru control pe strada Calea Șagului din Timișoara, un autovehicul condus de un bărbat de 19 ani, care se afla sub influența substanțelor psihoactive.

În urma testării cu aparatul drugtest au rezultat valori pozitive la canabis și amfetamină. I-a fost întocmit dosar penal.

 

Foto: arhivă

Leave a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

*